Scientific Big Data

Indexed in
ISSN 2604-6083
 
Communications to Congresses / Medicine and health sciences

Estudi d'història natural de la distròfia muscular per dèficit de disferlina

Authors: Irene Pedrosa Hernández, Elena Montiel Morillo, Izaskun Belmonte Jimeno, Helena Bascuñana Ambrós, Yolanda Capapé Genzor, Jordi Cuartero Archs, Cinta Lleixà Rodriguez, Eduard Gallardo Vigo, Isabel Illa Sendra, Jordi Díaz Manera

Keywords: Història natural. Distròfia muscular. Disferlina

Irene Pedrosa Hernández
Email: IPedrosa@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Elena Montiel Morillo
Email: EMontiel@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Izaskun Belmonte Jimeno
Email: IBelmonte@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Helena Bascuñana Ambrós
Email: HBascunana@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Yolanda Capapé Genzor
Email: YCapape@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Jordi Cuartero Archs
Email: JCuartero@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Cinta Lleixà Rodriguez
Email: MLleixa@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Eduard Gallardo Vigo
Email: EGallardo@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Isabel Illa Sendra
Email: IIlla@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Jordi Díaz Manera
Email: JDiazM@santpau.cat
Affiliation: Hospital de la Santa Creu i Sant Pau